Pozycjonowanie w Google to najskuteczniejsza
i najbardziej opłacalna forma reklamy
w internecie.

POZYCJONOWANIE STRON WWW

Pozycjonowanie stron internetowych to usługa, dzięki której Twoja strona internetowa wyświetla się w czołowych pozycjach wyszukiwarki Google na określone frazy kluczowe.

Takimi frazami kluczowymi powinny być te frazy, które jasno określają oferowane przez Ciebie produkty lub usługi i są często używane przez Twoich potencjalnych klientów. Takie połączenie skutkuje trafieniem do klienta ze swoją ofertą dokładnie w momencie, w którym on tego potrzebuje – czyż to nie idealna sytuacja na wygenerowanie sprzedaży?

KORZYŚCI SPRZEDAŻOWE

Dzięki zwiększeniu widoczności Twoich produktów lub usług w Google, Twoi klienci w łatwy sposób mogą dotrzeć do Twojej oferty. W dodatku trafiają na nią dokładnie w momencie, w którym jej potrzebują co drastycznie zwiększa prawdopodobieństwo sprzedaży.

STABILNY ROZWÓJ FIRMY

Zwiększająca się ilość klientów Twojej firmy udostępnia nowe możliwości i środki na jej rozwój. Dodatkowo dzięki zaawansowanej analityce ruchu na Twojej stronie masz możliwość pozyskania wiedzy na temat Twoich klientów (wiek, płeć, zainteresowania, etc.), dzięki czemu możesz rozwijać swoją firmę w dobrym kierunku.

PROMOCJA FIRMY

Pozycjonowanie stron internetowych powoduje, że Twoja witryna www pojawia się na pierwszych pozycjach na wybrane słowa kluczowe. Dzięki temu Twoja marka otrzymuje „na start” w oczach klienta wizerunek specjalisty w swojej branży. Dodatkowo Twoja strona www zwiększa swój ruch na frazy powiązane z frazami kluczowymi, co nazywamy „długim ogonem”.

Spraw aby Twoi klienci mogli znaleźć Twoja firmę w Google!

Codziennie Twoi potencjalni klienci wyszukują w Google frazy związane z Twoją firmą!

Napisz do nas - przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę na działania pozycjonerskie dla Twojej firmy!

Agencja wykonywała zlecenie fachowo i kompetentnie, z dużą cierpliwością, uwzględniając na każdym etapie prac nasze uwagi i prośby, niejednokrotnie zmieniane w trakcie realizacji. Doceniamy bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą projekt na etapie budowy strony jak i jej wdrażania.

JOANNA GALAJ

W-CE PREZES ZARZĄDU
Świetni technicznie, zdolni młodzi ludzie. Miły i rzetelny kontakt oraz terminowe podejście projektowe. Dwie strony, które zleciłem wykonane terminowo i podsumowane uśmiechem. Polecam serdecznie!

TOMASZ TOMASZEWSKi

WŁAŚCICIEL LOFTDECORA

Marta Starzyńska

MAKDOM SP. Z O.O.
Before After to strzał w dziesiątkę. Dzięki świetnej współpracy z tą firmą, dzisiaj cieszymy się 2 uszytymi na miarę stronami internetowymi. U nich komunikacja jest na najwyższym poziomie, a efekt końcowy nawet przerósł nasze oczekiwania.
NASI KLIENCI

UZYSKAJ DARMOWĄ WYCENĘ STRONY INTERNETOWEJ

Wypełnij poniższy formularz i napisz nam kilka słów na temat nowej strony jaką mamy dla Ciebie zaprojektować.

TOP