Jesteśmy agencją interaktywną z Poznania

Kiedy w 2012 roku startowaliśmy jako mała lokalna agencja interaktywna obsługiwaliśmy głownie klientów w Poznania oraz okolic. Po ponad pięciu latach działalności możemy pochwalić się portfolio klientów z całej Polski, Niemiec, Francji oraz Belgii. Dla nas ważne jest zadowolenie klienta - niezależnie od skali projektu. Wierzymy, że tylko indywidualne podejście pozwala dostarczać w pełni dostosowane do wymagań klientów rozwiązania.

Pasjonuje nas internet

Skupiamy się na działalności internetowej. Projektujemy strony internetowe, pozycjonujemy witryny w Google oraz prowadzimy kampanie reklamowe w Google. Dzięki specjalizacji świadczonych usług możemy stale rozwijać swoje umiejętności oraz podnosić kwalifikacje. Podążamy za stale i dynamicznie zmieniającymi się standardami projektowania cyfrowego aby dostarczać naszym klientom usługi na możliwie najwyższym poziomie.

Kierunek na sprzedaż

Naszym zadaniem jako agencji interaktywnej jest zwiększanie Państwa sprzedaży. Skupiamy się na tym podczas pracy nad każdym aspektem projektu. Od tworzenia projektów graficznych, optymalizacji po pozycjonowanie w Google i dostosowywanie kampanii w AdWords. Zależy nam na tym, aby dostarczane rozwiązania generowały zyski dla Państwa firmy. Oto nasz kierunek!

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY STRONY INTERNETOWEJ

Gwarantujemy, że przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę realizacji strony internetowej w maksymalnie 24 godziny.
No, chyba że napiszesz w weekend, wtedy wycenę otrzymasz w poniedziałek :)

TOP